“Ju duam”, Sara Gjordeni dhe Bardhi bëhen bashkë (FOTO)

Sara Gjordeni gjatë kësaj kohe ka qenë një nga emrat më të përfolur në media.

Kjo për shkak të situatës së krijuar me Bardhin, për të cilin hodhi dyshime në momentin që u largua nga Big Brother VIP Albania 3.

Artisti shqiptar ndërkohë kërkoi ta linte shtëpinë pasi mësoi që nëna e tij është sëmurë dhe ndodhet në spital.

Ajo ditën e djeshme bëri me dije që është nisur për në Kumanovë, për të vizituar nënën e tij.

Derisa u komentua marrëdhënia e tyre tejet shumë, modelja e njohur së fundmi solli një imazh përkrah Bardhit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu