Juventus shpreson për Champions, shkëlqejnë CR7 dhe Dybala

Juventus mban gjallë shpresat për Champions. Bardhezinjtë fituan 1-3 në transfertë ndaj Sassuolos me golat e Rabiot 28′ Ronaldo 45′ Dybala 66′, ndërsa vendasit ngushtuan shifrat më parë me Raspadori 59′.

Ndërkohë, kur kanë mbetur edhe 2 ndeshje nga fundi, Juventus mban vendin e 5 me 72 pikë 1 pikë larg vendit të 4 që mbahet nga Napoli.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu