Ka festuar datëlindjen Xhemi Shehu, ja sa vjeçe është bërë prezantuesja e njohur. Arbana i bën dhuratën e bukur në mesnatë

Moderatorja e njohur për publikun Xhemi Shehu ka festuar ditëlindjen e saj. Të gjithë mund të jemi kuriozë për moshën e saj duke qenë se njihetr si një ndër vajzat më të bukura e të kuruara të ekranit shqiptar. Xhemi sot festoon 39-vjetorin e lindjes.

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu i futen repit e ‘djegin’ me freestyle-n e Don Xhonit: Pam pam, vij me t’gjujt – Art&Argëtim

Duke ditur miqësinë e ngushtë me Arbanën, kjo e fundit menjëherë pasi ka përfunduar Prime-n e “Big Brother VIP” ka mbërritur të Xhemi me një buqetë të madhe trëndafilash për ta uruar për ditëlindje.

Gjtihashtu Arbana i ka dedikuar edhe një postim në Instagram ku shkruan:

“Gezuar ditelindjen vajzes me speciale qe kam fatin ta kem shoqe, moter, zemer. I love you❤️
(P.s Swipe për të parë ku vrapova mbrëmë pas showt)” shkruan ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu