Ka pëlqim mes tij dhe Beatrix? Donaldi e pranon dhe bën deklaratën e fortë

Aktori Donald Veshaj i ka pranuar Einxhel Shkirës se ka pëlqim ndaj Beatrix Ramosaj. Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother VIP se ka pëlqim të madh ndaj saj.

Einxhel:Para se të hynim ne kemi dëgjuar një tjetër gjë, ajo mund të ndihet në siklet nga këto muhabete.

Donald:E di. Gjërat e mia i kan sqaruar me të gjithë, mua ajo goca më pëlqen, më pëlqen shumë dhe unë dua ta shijoj shumë këtë gjë, nuk dua që ta vë në siklet“.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu