Ka refuzuar ftesën për të qenë opinioniste e “BBV?” Einxhel “hap thesin”, nuk e kursen as Olta Gixharin

Perpos aftesive te saj si moderatore, Einxhel Shkira krijoi nje afeksion te madh te publiku pas aventures ne “Big Brother VIP Albania” sezonin e kaluar.

Debatet, energjia dhe romanca e saj me Dj Dagz, beri qe te publiku te shtohej pelqimi per te.

Megjithese Einxheli hyri pak jave pas nisjes se BBV, ajo arriti te renditej mes finalisteve te ketij emisioni.

Keshtu, si nje ish-finaliste, Einxhel ka komentuar se fundmi disa nga momentet qe kane ndodhur kete sezon te BBV.

Mbremjen e djeshme, Arbana Osmani beri me dije per banoret se per shkak te reegullave qe jane thyer, te gjithe do te denohen.

Gjate spektaklit, erdhi dhe reagimi i Einxhelit ku nepermjet disa postimeve ne rrjetin social, Twitter, tha:

“Ku ishin rregullat sezonin e kaluar“, shoqeruar me nje emoji qe ngre pikepyetje, ku dukshem i drejtohet produksionit te BBV.

Einxhel nuk e la me kaq pasi ne nje tjeter postim foli dhe per banoren e ketij sezoni, Olta Gixharin. Moderatorja tregoi momentin kur pati nje takim me te kohe me pare.

“Funny story: Në prill të ditëlindjes së Monikës, shkoj në tualet dhe dy vajza më njohën, më folën, më komplimentuan etj… Së bashku me to ishte dhe O, e cila bëri si e hutuar nga biseda jonë dhe kërkoi një ndjesë hipokrite që s’më njihte dhe se hapte kurrë TV e s’kishte parë apo dëgjuar për “BBVA”… Heh”– thuhet në statusin e plotë të Einxhel.

Mirepo, pikerisht ne postimin e Einxhelit per Gixharin, u vu re pergjigje qe moderatorja i kishte kthyer nje ndjekesi.

Teksa ai ishte shprehur se Einxheli duhet te shkoje si opinioniste ne BBV, pergjigja e kesaj te fundit na habiti.

“Ndoshta nuk mundem…pasi thashe JO”, ia ktheu Einxheli, duke lene te kuptohet se e ka marre nje ftese nga produksioni i BBV per te qene opinioniste, por e ka refuzuar. /Lokimagazine.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu