Kaq javë pas daljes nga Big Brotheri, Santiana merr vendimin e madh dhe e bën publik

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo nuk arriti finalen, mirëpo fitojë zemrat e pubikut me lojën jo fort të zakonshme që bëri.

Santiana pak ditë pasi doli nga shtëpia më e madhe në Kosovë, vazhdoi të jetë shumë aktive në Instagram.

Përmes videos së fundit, Santiana ka treguar se ka marrë vendim per pushuar paksa.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu