”Kaq po të them”, Adisi shfaq publikisht skena xhelozie ndaj Fifit

Prej disa kohësh, Fifi ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin, Adis Patushi. Edhe nga ai moment, dyshja nuk ngurojnë të shfaqen kudo së bashku.

Së fundmi, duket se diçka ka ndodhur mes tyre dhe Adisi ka shfaqur shenja xhelozie. Në një foto që Fifi ka publikuar dhe shfaqet e veshur me të verdha, ai i ka kërkuar këngëtares ta fshijë.

Biseda mes tyre në komente:

Adisi:Hiqe këtë postin!

Fifi:Pse?

Adisi:Hiqe kaq po të them. Apo s’je dhe me të verdha!

Fifi:Fiks pra me ti shpu sytë“.

Adisi:Edhe pse gabon unë do të ha krejt…

Fifi:Okay.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu