Karateisti nga Tetova Driton Halimi, i pari në Kosovë (VIDEO)

Karateisti me perspektivë nga Tetova Driton Halimi në turneun memorial “Mësuesi Mustafë Blakaj” në Kosovë ka fituar vendin e parë.

Ai ka fituar me rezultate të thellë kundershtarët.

Luftën e parë 9-0, të dytën 5-0 dhe në finale 6-2.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu