Kasami dhe Taravari falën bashkë namazin e Xhumasë

Krahas aktiviteteve politiko-zgjedhore, liderët e koalicionit VLEN nuk po lënë anash edhe obligimet fetare, shkruan Argument.

Në këtë frymë, kandidati presidencial Arben Taravari dhe kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, sot kanë falur bashkë namazin e Xhumasë në Tetovë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu