Katër autobusa me të rinjë nga Saraji nisen për Gjermani

Sot 4 autobusë me djem të ri u nisën për Gjermani nga Saraji shkruan portali Shkupi.

Në foto duken autobusat të cilat nisen për në vendet e evropës.

Ky fenomen po merr përmasa shqetsuese në vendin tonë.

Arsyetimi i rinisë për ketë femomen është gjendja ekonomike dhe humbja e shpresës për jetë të mirë

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu