Kejvinës i ndodh e papritura jashtë shtëpisë së ‘BB VIP’ pas shuplakës dhe shpërthimeve ofenduese ndaj Luizit (FOTO)

Në ditët e para të qëndrimit në “Big Brother VIP” modelja Kejvina Kthella zbuloi çmimin e saj, si modele. Ajo tha se paguhet 6-7 mijë euro në muaj, minimumi dhe mes të tjerash u shpreh se beson se profili i saj në Instagam ka arritur 1 milion ndjekës.

Por për fatin e keq të saj, po ndodh e kundërta. Ndjekësit po largohen nga profili i saj i Instagramit çdo moment dhe më shumë. Kejvina ka hyrë në “Big Brother VIP” me 814 mijë ndjekës dhe momentalisht numëron 795 mijë ndjeës, pra rreth 20 mijë ndjekës më pak.

Kjo rënie në Instagramin e saj nisi që në spektaklin e të shtunës, ku modelja shpërtheu në ofendime ndaj Luizit e madje edhe e qëlloi me shuplake.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu