“Kemi hallin e Kiarës”, Luizi bëhet xheloz për moderatoren, kush është djali që është futur në mes (VIDEO)

Luizi nuk ka ndër mend të heq dorë nga Kiara edhe pse kjo e fundit e ka shprehur hapur se nuk e sheh më shumë se shok. Së fundi këngëtari është bërë xheloz, duke menduar se Kiara ka përlqim për Kristin. Teas dhe Gentit nuk i ka rënë në sy diccka e tillë dhe kanë thënë se është Luizi ai që është xheloz.

Pjesë nga biseda:

Tea: Kemi hallin e Kiarës.

Luiz: Më duket se i vardiset Kristit.

Tea: Jo.

Luizi: Kjo atij, jo ai.

Genti: Je xheloz ti?

Tea: Po, ky?!

Genti: Kristi është i lidhur përjashta.

Tea: Edhe Amos i lidhur është jashtë.

Genti: Amos han nga gjitha krahët.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu