Kënga e re e Capital T, Anxhela Peristerit dhe Mandit bën namin në Youtube, 2.5 milionë klikime për një ditë

Capital T, Anxhela Peristeri dhe Mandi publikuan dje, 30 korrik këngën e tyre më të re me titull “Habibi”. Një këngë ritmike, verore me elemente tallavaje. Mesa duket publiku shqiptar e ka mirëpritur projektin e tre këngëtarëve, i cili deri më tani ka marrë 2,494,223 klikime ne Youtube.

Teksti i këngës është shkruar nga Anxhela Peristeri dhe Capital T, dërsa për muzikën është përkujdesur Irkenc Hyka.

Ndërkaq, videoklipi i këngës është realizuar “Max Production”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu