Kiara Luizit: Nuk krijohen ndjenjat për 1 muaj, jashtë do më harrosh

Kiara i ka kërkuar Luizit që t’i japë kohë dhe të mos nxitohen. Mëngjesin e sotëm ajo është shprehur gjatë një bisede me Luizin se nuk e beson që ai ka ndjenja pasi sipas Kiarës nuk krijohen ndjenja për 1 muaj.

Kiara – Luizit: Nuk krijohen ndjenjat për 1 muaj, jashtë do më.

Biseda mes tyre:

Kiara: Unë besoj që ti ke pëlqim

Luizi: Pëlqim?

Kiara: Po ça do e quash ndjenjë? Mund të ndjejë njeriu për 1 muaj?

Luizi: Shumë

Kiara: Dal unë nga kjo shtëpia, ti mund të më harrosh shumë shpejt

Luizi: Që ta dish unë vetëm ty të kam edhe jashtë


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu