Koha kur ‘Azra’ i kishe prerë vetëm gjysmën e flokëve, do t’ju ‘habisë’ me pamjen (FOTO)

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke.

Ajo luajti në shumë filma e seriale mirëpo roli që po e bën tejet të popullarizuar është a i ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell InfoShqip.com

Ndonëse e dini të gjithë për shumë të bukur dhe elegante.

Ajo nuk ka qenë gjithmonë e tillë pasi në kohë të adoleshencës ajo ka prerë vetëm gjysmën e flokëve dhe është dukur tejet çuditshëm.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu