Komode dhe femërore, veshja verore që nuk do të dalë kurrë nga moda

Moti është ngrohur për mirë dhe tani është koha për veshjet e verës, konkretisht për fustanet. Megjithatë, nëse dëshironi të lini pak hapësirë ​​në dollapin tuaj për pantallonat e shkurtra, bluzat, çantat dhe rrobat e banjës, ne kemi mbledhur dhe ju sugjerojmë 5 fustane bazë për për të filluar koleksionin tuaj:

E bardhë e ajrosur

Një fustan i bardhë i shkëlqyeshëm është përgjigja për të gjitha ankthet tuaja për veshjen tuaj verore. Është i lehtë, i ajrosur, i bukur dhe ideal për çdo rast. Plus, duket e mrekullueshme në çdo gjatësi, nga mini në maxi. Kërkoni lino dhe pambuk nëse kërkoni diçka për ditën. Por nëse jeni duke kaluar natën, zgjidhni një fustan saten ose një me detaje femërore, si dantella apo rrush, për pamjen perfekte të mbrëmjes verore.

Pastel relaksuese

Nuk ka asgjë si një fustan elegant pastel për muajt e pranverës dhe verës. Asgjë nuk i afrohet ndjesisë eterike të veshjes së një fustani kukullash blu të çelët ose një fustani rozë të lehtë dhe të ndjehesh si një zanë. Përveç fantazive që ato krijojnë, ato janë gjithashtu tepër të gjithanshme, jo shumë tërheqëse për t’u veshur në punë dhe mjaft elegante për t’u veshur në një shëtitje në qytet.

Lulet

Floralet janë printi i sezonit. Këto fustane janë femërore dhe elegante dhe do t’i flasin kujtdo. Ato mund të vishen mbi rroba banje apo pantallona të shkurtra, si fustane dite, si veshje pikniku, për një mëngjes paradite, për një kafe pasdite, për një shëtitje në park apo edhe për një darkë romantike.

Fustani shumëngjyrësh

Ky është investimi perfekt për ata që duan të freskojnë garderobën e tyre pranverore dhe verore. Ose ndoshta thjesht jeni mërzitur me stilin tuaj dhe kërkoni të provoni diçka të re. Cilido qoftë motivimi juaj, dilni nga zona juaj e rehatisë dhe zgjidhni një fustan të gjallë dhe plot ngjyra për ta bërë verën tuaj më të gjallë. Të gjithë sytë do të jenë tek ju! Këshillë: Portokallia, e verdha dhe fuchsia janë trendi i këtij sezoni.

Fustani i vogël i zi perfekt

Fustani i vogël i zi perfekt është një vlerë e përjetshme në modë. Siluetat mund të ndryshojnë me kalimin e kohës, por askush nuk mund të gabojë me një mini fustan të zi. Nëse jeni të pavendosur, ky fustan patjetër do t’ju vijë në punë, ndaj sigurohuni që të investoni në perfektin: bodycon me qafë katrore nëse doni të theksoni format që keni bërë duke kaluar orë të tëra në palestër. Një mini babydoll është një mënyrë për një pamje rinore, ndërsa diçka me dantella do të ishte ideale për një pamje femërore. Ose nëse jeni duke kërkuar për një pamje mahnitëse, ka gjithmonë një fustan të zi të vogël për të gjitha shijet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu