Koncerti i parë pas daljes, Luizi ngjit Kiarën në skenë

Luizi fitoi një popullaritet të madh gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP” e tashmë që është jashtë shtëpisë së famshme ai po shijon frytet e tij. Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur Noizy.

Luizi ka kënduar para qindra fansash, duke ngjitur në skenë dhe Kiarën. Ai i ka dedikuar bashkëshortes këngën e shkruar posaçërisht për të.

Publiku ka kënduar njëzëri me këngëtarin duke u krijuar një atmosferë shumë magjike, siç mund ta shikoni më poshtë:

@gjithckashowbz♬ suono originale – 🔥📸GjithckaShowBiz📸🔥


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu