Konfirmohet prishja e miqësisë, Sabiani mungon në dasmën e Ilir Shaqirit, veprimi i këngëtarit në kohën e ceremonisë

Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela Morini kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore buzë detit.

Siç e ka treguar dhe më parë balerini ka zgjedhur një ceremoni në një restorant pranë bregdetit në Durrës.

Por nga pamjet e shumta që qarkullojnë në rrjet vihet re mungesa e Sabianit. Këngetari mungoi në dasmën e “100 mijë euroshit” të tij dhe kjo konfirmon prishjen e miqësise se krijuar brenda.

Por si “për inat” në momentet që po zhvillohej dasma, Sabiani ka publikuar në Instagramin e tij një Story duke treguar se ndodhet në Vlorë dhe nuk ka asgjë që mund ta ndalonte për të qenë pjesëmarrës në dasmë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu