Krejt ndryshe nga seriali, Mirani po ‘çmend’ turket me pamjen në realitet (FOTO)

Akin Akinozu po bëhet çdo ditë e më shumë një aktor tejet i pëlqyer.

Ai që po e bën shumë të njohur është roli i ‘Miranit’ në serialin ‘Hercai’, përcjell Billbordi.net

Me këtë rol ai po bëhet tejet i njohur si nuk publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Mirani jashtë nga seriali po duket krejt ndryshe dhe akoma më i bukur se sa së serial.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu