Kriset lidhja e ‘çiftit’ më të njohur? Kiara i ‘plas’ të vërtetën e hidhur Luizit: Nuk e kanë shansin të rrijnë të gjithë me mua

Kiara i tha Luizit se nuk e ka çdokush shansin të qëndrojë pranë saj, pasi gjithmonë ka qenë njeri selektiv. Ajo i tha Luizit që t’i lërë kohë të mendohet për raportin midis tyre, pasi jo çdo gjë është ashtu siç duket, duke nënkuptuar në një farë mënyrë që ajo e pëlqen atë, por i duhet kohë të krijojë ndjenja apo një marrëdhënie.

Kiara i tha Luizit që të mos merret fare me opinionin e banorëve lidhur me situatën që është krijuar midis tyre, ndërsa i vuri në dukje faktin që pavarësisht zhgënjimit që ajo përjetoi nga Luizi, prap ulet dhe bisedon me të.

Edhe njëherë tjetër, Kiara përsëriti faktin që disa gjëra vetëm ndihen me zemër dhe nuk shpjegohen dot me fjalë.

Luizi i sqaroi Kiarës edhe bisedën që ai bëri me Kristin. Sipas tij, ai nuk e parashikon dot se sa mund të zgjasë ky raport mes tyre, dhe se i kishte thënë Kristit në ato momente që po flisnin, që dëshironte të kishte Kiarën në krevat dhe jo atë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu