Kristi dhe opinionistja Zhaklina në një lidhje? Del fotoja duke u puthur

Spektakli i sotëm i Big Brother VIP ka nisur me një ljam ‘bombë”. Në show shfaq një foto e Kristi dhe Zhaklina Lekatarit duke u puthur. Menjëherë më pas ka nisur diskutimi.

Por Kristi shpjegoi si ka ndodhur ngjarja dhe se ai ka dikë që e pret jashtë.

Arbana:Opinionistja jonë këtë vit ka një konflikt interesi le të themi me një nga banorët.

Kristi:Po kjo ka një vit, që kur ishim në një emision dashurie. Ne jemi në marrëdhënie platonike.

Olta:Wa kishe harruar të na i thoshe këtë detaj!

Kristi:Ka ndodhur se në show më thoshin që unë nuk jam romantike dhe ishte per tu treguar të tjerëve se mund të kemi një marrëdhënie pa komplekse , dhe u çuam dhe bëmë këtë puthje. Por unë kam dikë që më pret.“- tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu