Kupa: Reali sfidon Viljarealin, Barcelona ndaj Ceuta-s

Në Spanjë u zhvillua ceremonia e hedhjes së shortit në Kupën e Spanjës. Aty klubet e mëdha të La Ligës mësuan kundërshtarët e tyre. Kryendeshja është ajo në mes Viljarreali dhe Real Madridit. Ndërkohë Barcelona përballet me Ceuta, kurse Atletiko Madrid ndaj Levantes.

Skuadra e Vedat Muriqit, ajo e Majorkës do ketë përballë skuadrën aspak të lehtë të Real Sosiedadit. Ndërsa një takim interesant pritet të jetë ajo në mes Atletik Bilbaos dhe Espanjollit. Ndeshjet do të zhvillohen 17/18 dhe 19 janar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu