Kush është aktori i famshëm kosovar i cili njëher u shfaq si opinionist dhe më pas u bë banor i BBVK?

Shtëpisë më të famshme të Kosovës, Big Brother Vip Kosova, iu bashkua aktori i famshëm kosovar Vedat Bajrami, i njohur për publikun si Vedati i Stupcave ose sipas roleve Vedati njihet si Liki, Gipa dhe Sahit Plisi.

Ai së pari u shfaq në rolin e opinionistit,

Por më pas u njoftua se do të jetë banor i “BBVK”.

Aktori u bë pjesë e këtij formati për çmimin e madh prej 200 mijë euro.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu