Kush i bëri surprizën e veçantë Beatrixes me rastin e ditëlindjes

Ja se kush i bëri surprizën e veçantë sot Trixes me rastin e ditëlindjes. Sot, këngëtarja shqiptare Betrix Ramosaj feston ditëlindjen e 28-të. Artistja mori urime të shumta me rastin e ditëlindjes nga figura të njohura nga publiku.

Në mesin e shumë urimeve, Trixen sot e priti një surprizë e veçantë e cila e bëri me lot.

Këtë surprizë ia realizuan fansat asaj dhe artistja i falënderoi shumë ata.

Ndryshe, kujtojmë që Trixa së fundmi ka lansuar projektin e ri muzikor “Vonë”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu