Ky është trendi i flokëve që do të dominojë në verë

Flokët me onde janë padyshim trendi që dominon çdo verë. Këtë vit, është koha për të njohur një tjetër version të këtij modeli flokësh, i cili mban emrin “Scandi Waves”. Kur flasim për “valëzimet Scandi”, flasim për flokë të lëshuar dhe me onde. Në fakt, nuk është në të vërtetë një trend i ri.

Duke i pasur rrënjët në vitet ’90, si një model flokësh modern, këtë verë rikthehet fuqishëm. Nuk është rastësi që e pamë këtë trend të flokëve tek dy nga vajzat e famshme: Sophie Turner dhe Zendaya. Si t’i realizoni? Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni gërsheta dhe t’i lini gjatë natës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu