Ledjana e Përputhen bën gjestin e madh në muajin e shenjtë të Ramazanit

Ledjana Prenga, ish konkurrentja e Përputhen është trajnere fitnesi ku po punon në profesionin e saj.

Ajo ka humbur shumë kilogram dhe duket mjaft ndryshe nga koha sa ishte konkurente në Perputhen.

Për muajin e Ramazanit, Ledjana ka vendosur që të marrë 8 deri në 10 gra apo femra për ti trajnuar totalisht falas.

Ndryshe, ajo dite me pare ka treguar se po ben dieta falas per te gjithe agjeruesit.

Duket se edhe Ledjana është agjëruese e Ramazanit./InfoKosova/

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu