Loredana me këtë veprim ngrit dyshimet për ribashkim me Mozzik

Loredana rikthen fotografitë e vjetra me Mozzikun, ngrit dyshime për ribashkim. Loredana dhe Mozziku vazhdojnë e komentohen lidhur me marrëdhënien e tyre. Veprimet e tyre marrin vëmendje mediatike, duke u komentuar jashtëzakonisht shumë.

Së fundi, veprimi i Loredanës ka ngritur dyshime për një ribashkim mes tyre. Ajo ka ripostuar fotografitë ku kanë dalë së bashku në rrjetin social ‘Instagram’.

Rikthimi i fotografive për ndjekësit ishte një lajm i mirë pasi që mendohet se dyshja mund të rikthejnë lidhjen e dashurisë që kishin dikur. Ndryshe, ata janë prindër të një vajze.PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu