Luiz Ejlli akuzon Adi Krastën: Lekët e fitores së “Etheve” nuk i mora kurrë. Me ato u blenë fuoristrada nga produksioni këtij spektakli.

Si rrallë herë ose me saktë për të parën herë,Luiz Ejlli është ulur dhe ka folur për jetën e tij. Pa debat, pa ironi, vetëm pak shaka dhe shumë kujtime nga e shkuara. Gjatë rrëfimit nuk kishte si të mos e cekte atë pjesë të jetës që kaloi tek të famshmet “Ethet e së Premtes” me Adi Krastës ku edhe u shpall fitues i një edicioni.

Mes emocioneve se si u shpall fitues, Luizi pyetet në mori ndonjë çmim dhe ai tha se çmimi i parë merrte 10.000 euro, një udhëtim çift në Antalia dhe 3 muaj në Cambrige.
Çfarë mori ai? Asgjë!
“Blenë makina e fuoristrada Adi me shokë” thotë ndër të tjera këngëtari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu