Luizi dhe Efi në nominim, çfarë po ndodh mes dy banorëve?

Efi i ka shpallur “luftë” të hapur Oltës. Spektakli i mbrëmjes së kaluar u pasua me shumë debate mes dy banoreve, të cilat që prej nisjes së kësaj eksperience, e kanë shprehur hapur mos pëlqimin që kanë ndaj njëra tjetrës.

‘Urrejtja’ mes tyre, u forcua edhe më shumë, kur Olta votoi kundër për daljen e saj nga dhoma e izolimit.

Pas spektaklit, Luizi i tha Efit se kjo është java e saj, pasi të dy premtuan ‘hakmarrje’, kur dolën nga dhoma e bebit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu