Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Ҫifti më i komentuar i momentit, Luizi dhe Kiara, kanë publikuar disa imazhe të reja.Të përqafuar dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit, Luizi jep lajmin e shumëpritur për ndjekësit.

Ai ka shkruar poshtë fotos: “Edhe pak…”.

Si duket pritjes së ëmbël po i vjen fundi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu