Luizi e mban premtimin, le zyrtarisht cigaren pasi e puthi Kiara

Ditën e sotme në Big Brother Vip Albania u realizua dasma e Luizit me Kiarën gjatë të cilës Luizi i rrëmbeu Kiarës edhe puthjen që e kërkonte prej shumë kohësh.

Pas përfundimit të ceremonisë Luiz bisedon me Efin dhe Bonën duke ku treguar atyre se po mban premtinim që i dha Arbanes që po ta puthte Kiara ai do linte zyrtarisht cigaren.

Sa do të durojë luizi pa cigare mbetet për tu parë./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu