Luizi ia thotë troç Armaldos pse e nominuan: S’ je pjesë e ‘grupit’ të tyre, nuk të mbajnë dot në kontroll

Luizi dhe Armaldo edhe njëherë hapën temën e eliminimeve. Luizi i tha Armaldos se banorët ‘ia futën’ atij pas shpine, kjo pasi kur erdhi puna për të votuar liderin, të gjithë zgjodhën atë, ndërsa në dhomën e rrëfimit pjesa më e madhe votuan ta nxjerrin në televotim.

Sipas Luizit, banorët nuk kanë asgjë personale me të.

Por ata thjesht duan të nxjerrin nga shtëpia konkurentët që nuk i mbajnë dot në kontroll dhe ata të cilët janë pjesë e ‘grupit’ të tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu