Luizi nxjerr zbuluar produksionin e ‘Big Brother’, tregon se çfarë ka zbuluar

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, është i bindur se Xhonatani është në nominim. Sipas tij, Vëllai i Madh e ka d ënuar atë me nominim pasi theu një nga rregullat kryesore të “Big Brother VIP2”.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Arbana Osmani i lexoi Xhonatanit zarfin e zi, ku shkruhej se ishte në nominim.

E gjithë kjo erdhi pasi ai sapo hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, nisi duke folur me Olta Gixharin me kode, duke i dhënë informacione nga jashtë.

Luizi:E kam me vd kje që është në nomonim. Por nuk e tregon. Unë u habita pse tre persona në nominim. E ka vendosur Vëllai Madh. Ai është për përjashtim po ta shohim hollë-hollë se theu një nga rregullat kryesorë“.

Amos:Kush është afeksionuar me të për tre ditë. E ka në dorë ai. Bjordi: Nëse është në nomimin të japë maksimumin.”

Kujtojmë se në nominim për këtë javë janë Efi, Luiz, Armaldo dhe Xhonatani, vetëm se për këtë të fundit banorët nuk dinë gjë, por Luizit mesa duket nuk i shpëton asgjë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu