Luizit i nisin dron, Maestro bëhet keq, Tani i kthehet: Më duket erdhi dhe një për ty

Një dron me shkrimin “Big Luiz Albania”: ka fluturuar mbi shtëpinë e “Big Brother VIP”, duke biseduar për spektaklin që do bënin si detyrë nga Vëllai i Madh, Maestro pyet Luizin si do vendosen për t’u ulur.

“Në tavolina, me verë e ushqim”, ja ktheu Luizi, “kënaqemi. Ku jena këtu… Big Brother Albania,” i thotë ai maestros.

Më tej Luizi vazhdon: “a e pe atë dronin sot…Big Luiz Albania”. Maestro bën sikur nuk e kupton dhe e pyet: “për ty?”.

Maestro ndryshon çehre dhe Luizi e ngαcmon kastile: “ti e kërkove, e kërkove (dronin) po aha…”.

Ndërhyn Tan Brahimi dhe i thotë Maestros, se kishte ardhur edhe një dron tjetër po ishte si i palosur: “mua m’u duk si syni jot”, i thotë humoristi.

Luizi qesh por Maestro nuk e pret fare mirë këtë batutë dhe kjo duket qartë në portretin e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu