Macja vallëzon mbi imamin në një namaz në Algjeri (VIDEO)

Një transmetim i drejtpërdrejtë kapi momentin kur një mace u hodh mbi një imam, i cili po kryente një lutje nate të Ramazanit në Bordj Bou Arreridj, Algjeri.

Imam Velid Mehsas ishte duke falur teravitë, një namaz nate që ndodh çdo mbrëmje gjatë muajit të Ramazanit, kur macja u hodh mbi të dhe iu ngjit mbi supet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu