Maksim Dimitrievski: Nuk hyj në një Qeveri me BDI-në dhe LSDM-në

Lideri i ZNAM, Maksim Dimitrievski tha se partia e tij nuk do të përfshihet në asnjë koalicion pas zgjedhor nëse marrin pjesë LSDM dhe BDI, pasi siç tha, u ngritën përmes krimit dhe korrupsionit dhe shtoi se ju nevojiten reforma serioze./TV21


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu