Marget bën 1 vjeç, Getoar Selimi i kushton fjalët më të bukura: Kur erdhe në jetë, unë linda për së dyti

Një vit më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën një vajzë që e pagëzuan me emrin Marget. Sot, vogëlushja ka bërë një vjeç dhe në këtë ditë speciale, nuk ka munguar një urim me fjalët më të bukura nga reperi i njohur.

Jeta e Babes, kur erdhe ne jete ti, une u linda per se dyti.

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jete, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me te gjitha pengesat qe vijnë e shkojne gjate rruges. Babi do jete gjithmonë ketu per ty bija ime! Gezuar ditelindjen e pac jete te gjate e te lumtun Engjelli im!”, shkruan reperi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu