Marin Mema rrënqethë Bekim Jasharin, ja çfarë më ndodhi në Serbi (VIDEO)

Marin Mema autori i emisinit Gjurmë Shqiptare në Top Chanel së bashku me Kryetarin e Skenderajit Bekim Jashari hapën emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova.

Marin Mema gjatë emisionit tregon nje Histori që ishte mjaft rrënqethese dhe emocionuese se çfar i ndodhi atij kur ishte në Sanxhak të Nishit në Serbi./InfoKosova/

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu