Marina Vjollca e thotë troç fare: Dua të kem 3 ose katër fëmijë dhe të gjitha i dua vajza

Marina Vjollca ishte e ftuar speciale në spektaklin e parë për këtë vit në “Zemër Luana”. Marina u përball me disa pyetje mjaft pikante rreth jetës së saj si mami.

Një nga pyetjet ishte nëse ajo dhe partneri i saj Getoar Selimi kanë plane për një fëmijë të dytë pas Marget dhe nëse po çfarë gjinie do donin të ishte.

Moderatorja tha se dëshiron të ketë tre ose katër fëmijë dhe do të donte të ishin të gjitha goca.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu