Marku kërcen dhe tallet në ring me kundërshtarin, ja videoja që bëri namin në rrjet (VIDEO)

Florian Marku bëri ndeshjen e karrierës ndaj ukrainasit Maxim Prodan ku arriti ta mundte në fund me rezultatin 2 me 1.

Përtej gëzimit dhe krenarisë që ndjemë tani me këtë fitore gjatë ndeshjes u pa superioriteti i Markut i cili në disa momente luante me nervat e kundërshtarit duke u tallur me të dhe në sekondat e raundit të fundit Marku i shpenzoi duke kërcyer në syrin e boksierit Prodan.

Këto gjeste nuk janë lënë pa u vënë re nga mediat ndërkombëtare ku njëra prej tyre shkruan: ‘Marku po tallet me Prodan’.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu