‘Martohet’ Ronela Hajati, fustani i saj i nusërisë nuk është parë kurrë më parë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka dasmë. Nuk bëhet fjalë për një ngjarje të rëndësishme në jetën e saj, por për videoklipin e saj më të ri.

Artistja ka nisur xhirimet e klipit dhe duket se po vjen diçka e veçantë.

Ronela ka zbuluar përmes disa videove në Instatorsy se një sekuencë do të jetë dhe “dasma” e saj, ku jo vetëm të ftuarit po edhe vetë nusja do të jetë e veshur me të zeza.

Ky është projekti i dytë i Hajatit që vjen pas pjesëmarrjes në Eurovision.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu