Me flokë prejse dhe triko të kuqe, ja si është dukur e vogël këngëtarja e njohur

Fëmija që shihni në foto është këngëtarja Leonora Jakupi. Ajo numëron vite të shumta në skenë, dhe vazhdon të mbetet një nga artistet më të admiruara shqiptare.

Në foto ajo shfaqet e veshur me triko të kuqe, flokët presje ndërsa sytë i shkëlqenin.

Kujtojmë se sot Leonora Jakupi është 42 vjeç, gëzon 9 vite martesë dhe ka një karrierë shumë të suksesshme.PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu