Me kapuç dhe kapele, Bora dhe Donaldi kapen sërish mat

Vetëm pak ditë pasi u kapën “mat” në Genova të Italisë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë parë sërish bashkë. Ndonëse përpiqen të vazhdojnë jetën në privatësi, duket e pamundur sepse paparacët dhe fansat i ndjekin kudo moderatoren dhe aktorin.

Së fundmi, ata janë parë duke bërë shopping ndërsa mbajnë kapele dhe kapuçat e bluzave. Fotoja është siguruar nga revista ëho. Fotot e njëpasnjëshme nën shoqërinë e njëri-tjetrit konfirmojnë atë që është thënë së fundmi, dyshja janë rikthyer bashkë.

Kujtojmë që Donaldi dhe Bora janë përfolur për një rikthim vetëm pak kohë pas përfundimit të Big Brother VIP. Dyshimet u shtuan pasi ata u panë mjaft të afërt në eventin që organizoi Valdrin Sahiti. Me fotot e fundit, tani nuk ka më asnjë dyshim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu