“Me vjen keq për fëmijët që kanë prindër si ju”, Bora reagon pasi u tha se kaloi fundjavën me Donaldin, ndjekësit i sulen ashpër

Bora dhe Donaldi u panë bashkë në Genova të Italisë duke bërë shopping. Asnjeri prej tyre nuk e ka konfirmuar lidhjen por sipas të gjithe fakteve ata janë bashkë. Fundjava shkaktoi një bujë në media.

Para pak orësh Bora Zemani ka postuar një selfie nga vendi i punës, ku nuk kanë munguar qindra komente pozitive, por as komentet negative që akùzojnë Borën dhe Donaldin për një lojë. Ka edhe nga ata që i kërkojnë Borës që të mos e falë Donaldin, por për ilustrim ja ku keni disa prej komenteve:“Realisht të kam mbështetur dhe te dija më të fortë në karakter, dhe jo aq mendjelehte sa të luaj me ty sa herë t’i dojë qejfi atij. Bile tradhtia publike meritonte pak më shumë të reflektoje se je 30 jo 20.

”“E ke dh* gjithë punën nëse i ke dhënë mundësi tjetër. Nuk e meriton se të uli në sy të të gjithëve. Imagjino çfarë bën fshehurazi servili. Nuk ka fytyrë ai, ti meriton më shumë.” “Vazhdo kështu vetëm të lutem mos e fal tradhtinë sepse ai idiot nuk të meriton ty as Trixën sepse të dyjave ju premtoi, të dyjav ju tradhtoi, idioti. Unë besoj në ty e di se ti nuk je një femër e ultë, edhe nuk je pa karakter me i dhënë mundësi atij idiot edhe bëhu e sinqertë tregoju njerëzve që nuk je me të. Mos i ul vetes vlerat, as karakterin që ke, mendo për familjen tënde, djalin.”

“Se ai tradhtar emër s’ka edhe mos të lutet me ty ai kur don tradhton kur do të afrohet. Mos e lejooooo se nuk je një femër pa karakter”.“A je kthyer a ahahhahahah, pse e ule veten aq shumë”. “O erdhi prap stili fshataresk se kishe bërë ca ditë mungesa. Ta di Prada kush e vesh do mbyllë prodhimin, do falimentojë.”

“Ja dhe gënjeshtrat qe s’jemi bashkë i dolën sheshit… Çfarë do shpikësh tani për vëmendje ëomen? Oh ndonjë shtatzëni ose ab ort besoj….pfff” “Moj grua, me çfarë fytyre do e prezantosh përsëri të njëjtin “dashnor” Donaldin tek prindërit, vëllai dhe djali që të ofendoi e të uli për tokë në mënyrën më të keqe para një Shqiptarie.

BORA: “Prindër të dashur, JA I DASHURI IM I RI,” dhe ata ‘Bravo vajza jonë e mençur’ do thonë e do mburren…. uppsss harrova me FALNI se ju s’keni fytyrë për TURP, kryesore të keni lekë!!! Dhe ju LUTEM mos bëni FEMIJË se me dhimbset se do ngelë edhe ai rrugëve si i pari sepse fëmijët nuk kanë asnjë faj!!! Gjynah për fëmijët që kanë prindër si ju!!”, ka shkruar moderatorja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu