Meda e Lulja po i shijojnë pushimet, shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë. Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare.

Këngëtari në fjalë është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet bashkë me gruan e tij dhe po duken shumë të dashuruar


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu