Megi Pojani zbulon arsyen e ndarjes së aktorit nga Xhensila

Një koment për ndarjen e çiftit të njohur Besi-Xhensila e ka dhënë së fundmi Megi Pojani, gjatë Podcast-it me motrat e saj.

Sipas Megit, një prej arsyeve të ndarjes së çiftit është varësia e aktorit për alkoolin me pasojë neglizhencën në familje.

“Kam dëgjuar që Xhensila ka pasur një dëshirë për t’u ndarë për një kohë të gjatë, kanë pasur edhe shkëputje. Di që arsyeja kryesore ka qenë varësia e Besit ndaj alkoolit, që e ka bërë të pamundur vazhdimësinë e marrëdhënies. Ka nisur një problem nga varësia, ka vazhduar me shpresën që kjo gjë do ndalojë dhe ai do rehabilitohej dhe do ishte në prani të familjes. Nuk ishte prezent në përditshmërinë e familjes së vet”, tregon Pojani.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu