Merr fund martesa mes dy artistëve të famshëm Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Flet Roberti (FOTO)

Një ndër Çiftet më të përfolur të estrad‰s shqipta Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhë fund martesës së tyre disa vjeçare nga e cila kanë një vajzë Renee, njofton InfoShqip.com

Në një postim në Instagram është rrëfyer vetë Roberti duke thënë se ai ka mbajtur premtimin se në do ndodhte diçka e tillë do lajmëronte personalish adhuruesit e tyre.

Ja postimi i plotë i Robertit:

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet … Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk, por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë .. ne vdekje … nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit, nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet dé shokë të mire deri permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje femi si Rene … edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën I wish you all the best”...-përfundon Roberti në statusin e tij./InfoShqip.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu