Merr fund telenovela, Barcelona të premten zyrtarizon goditjen e madhe

Më në fund, telenovelës i vjen fjala zyrtarizim. Pasi humbi Georginio Wijnaldum në momentet e fundit, Barcelona do të shlyejë gabimin me një prezantim tjetër.

Mesfushori holandez preferoi milionat e PSG-së, që i ofroi trefishin e rrogës që i propozonte klubi katalanas.

Ndryshe do të ndodhë me Memphis Depay. Sulmuesi holandez është një kërkesë e trajnerit Roland Koeman dhe presidenti Joan Laporta e ka gjetur akordin me agjentin e lojtarit.

Sport.es raporton se sulmuesi, i cili vjen si lojtar i lirë nga Lyon, do të zyrtarizohet ditën e premte si lojtari më i ri i skuadrës së Leo Messit. Kontrata do të jetë për 3 vjet me një rrogë të konsiderueshme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu