Mexhiti konfirmon : Muamet Ameti do të jetë zëvendësministër i MPB

Zëvendëskryeminsitri i parë, dhe ministër i Ekologjisë, Izet Mexhiti në Daily Click në TV21 konfirmoi se Muamet Ameti do të jetë zëvendësministër në Minsitrinë për Punë të Brendshme, ndërsa Kaltrina Zekolli do të jetë zëvendësministre për Transport dhe Lidhje.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu