Miss-i shqiptar shprehet për Capital T: Më shkruan në Instagram

“Miss Shqipëria 2020” Iljada Baci ishte e ftuar në “Edicioni Veror” me gazetaren Irini Meçe, ku foli për projektet, situatat e sikletshme, prapaskenat e xhirimeve dhe gjëja më e çmendur që ka bërë.

Gjatë intervistës Iljada u shpreh “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”.

Ama vetëm miqësi!”, keshtu e cilësoi ajo. Do i futet rrugës së muzikës? “Mbase në një të ardhme të largët” tha ajo.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu